ANASAYFA / Davet


Değerli meslekdaşlarım;

Uluslar arası Avrasya Pediatri Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük bir mutluluk duymaktayım. Avrupa ve Asya’nın geçiş noktasında bulunan ülkemizin gözbebeği, iki kıtayı birleştiren tek şehir olan İstanbul’da böyle bir kongreyi düzenliyor olmak bizler için büyük bir onur ve sevinç kaynağıdır.

Ülkemiz ile yakın ilişki içinde olan gerek Balkanlar ve Avrupa, gerekse Orta Doğu ve Asya’daki dost ve kardeş ülkelerden çocuk hekimlerinin ve tüm çocuk dostlarının katılımı ile gerçekleştireceğimiz bu kongrede, üst düzey bilimsel bilgi paylaşımının yanı sıra mevcut dostlukların perçinlenmesi ve yeni dostlukların kurulması da en büyük amaçlarımızdan birisidir.

Benzer coğrafi şartlar ile ve tarihsel ve kültürel olarak birçok ortak birikime sahip bulunan ülkelerimizin pediatri ile ilgili sorunlarına ortak çözümler üretmek ve karşılıklı bilgi alış verişinde bulunmak hepimiz için çok faydalı olacaktır. Kongremizde pediatrinin hemen hemen tüm alanlarında otorite olan hocalarımızdan konferanslar dinleyebileceğiniz gibi yeni yapılan araştırmaların da sunulacağı oturumlara katılabileceksiniz. İstanbul, her mevsimi güzel bir şehirdir. Kongremizin Şubat ayında yapılması, İstanbul’un güzelliklerini farklı bir perspektifte görmek isteyen dostlar için de büyük ve güzel bir deneyim olacaktır.

Bu nedenlerle, hepinizi bu güzel kongrede bir araya gelmeye ve kıtaların birleştiği şehirde kalplerinizi ve ellerinizi birleştirmeye çağırıyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Organizasyaon Sekretaryası

Selen Kongre Turizm Org. Yunus emre Mah. 565/2 Sok. No: 2 D: 4 Sultangazi - İstanbul

Tel:0212 419 02 29- Fax: 0212 476 51 95 E-mail: info@selenorganizasyon.com